default

درخواست اعلام قیمت

تخفیف خرید ۵۰۰ هزارتومانی فیدار ابزار

میکرومتر

Filter
تنظیم جهت نزولی

11 مورد

مورد به ازای هر صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست
 1. میکرومتر یا ریزسنج ورنیه، ساعتی و دیجیتال داسکوا DASQUA
  از ‎700,000 تومان به ‎30,000,000 تومان
 2. میکرومتر یا ریزسنج ورنیه، ساعتی و دیجیتال آلاتا ALATA
  از ‎640,000 تومان به ‎730,000 تومان
 3. میکرومتر یا ریزسنج گیری ورنیه، ساعتی و دیجیتال اینسایز INSIZE
  از ‎0 تومان به ‎4,250,000 تومان
 4. میکرومتر یا ریزسنج گیری ورنیه، ساعتی و دیجیتال کیو ال آر QLR
  از ‎0 تومان به ‎30,500,000 تومان
 5. میکرومتر یا ریزسنج ورنیه، ساعتی و دیجیتال آکاد ACCUD
  از ‎0 تومان به ‎4,500,000 تومان
 6. میکرومتر یا ریزسنج ورنیه، ساعتی و دیجیتال آسیمتو ASIMETO
  ‎0 تومان
Filter
تنظیم جهت نزولی

11 مورد

مورد به ازای هر صفحه
مشاهده به عنوان مشبک لیست

میکرومتر

 میکرومتر که با نام ریزسنج نیز شناخته می شود جهت اندازه گیری قطعات با دقت بالا مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به کولیس که معمولا داخل، خارج و عمق سنجی می کند میکرومتر قابلیت اندازه گیری یک بعد را دارا می باشد. میکرومتر دارای دقت های صدم و هزارم میلیمتر هستند. برندهای مطرح و با کیفیت بازار شامل اینسایز INSIZE، میتوتویو MITUTOYO، آکاد ACCUD، داسکوا DASQUA، کیو ال آر QLR، گوانگلو GUANGLU و آلاتا ALATA می باشند. قیمت میکرومتر در قسمت بالا زیر هر محصول درج شده است و در صورت نیاز می توانید با قسمت فروش برای اطلاع از قیمت ارتباط برقرار کنید. 

انواع میکرومتر:

میکرومتر خارج سنج:

میکرومتر خارج سنج برای اندازه گیری قطر و ابعاد خارجی به کار می رود. میکرومتر خارج سنج در سه نوع میکرومتر ورنیه یا ساده، میکرومتر ساعتی (عقربه ای) یا پاسامتر و میکرومتر دیجیتالی یا رقمی موجود می باشد. میکرومتر خارج سنج در سایز های 0 الی 25، 25 الی 50 تا سایز 300 به صورت هر 25 میلی متر و از سایز 300 تا 1200 میلیمتر به صورت هر 100 میلیمتر موجود می باشد.

میکرومتر عمق سنج یا میکرومتر صلیبی:

میکرومتر عمق سنج که با نام میکرومتر صلیبی نیز شناخته می شود جهت اندازه گیری و سنجش عمق پله، شیار و سوراخ به کار می رود. میکرومتر صلیبی در دو نوع میکرومتر عمق سنج ساده یا ورنیه و میکرومتر عمق سنج دیجیتال (رقمی) عرضه می گردد. قیمت میکرومتر صلیبی ورنیه به نسبت میکرومتر دیجیتال مقرون به صرفه تر می باشد.

میکرومتر فک بشقابی (فک پهن یا دیسکی):

میکرومتر فک بشقابی همانطور که از نامش مشخص است دارای فک هایی به شکل بشقاب می باشد که جهت اندازه گیری فواصل چرخ دنده و همچنین اندازه گیری ضخامت مواد نرم نظیر پلاستیک، چرم، کاغذ و لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت میکرومتر:

قیمت میکرومتر برحسب نوع میکرومتر از نظر نوع نمایش اعداد که شامل ورنیه و دیجیتال می باشد و همچنین محدوده سنج میکرومتر متغییر می باشد. عامل مهم و دیگر در قیمت میکرومتر برند و کشور سازنده میکرومتر می باشد.