default

درخواست اعلام قیمت

تخفیف خرید ۵۰۰ هزارتومانی فیدار ابزار

بازگرداندن کالا

سوالات پر تکرار در خصوص بازگرداندن کالا و قوانین مرتبط

فیدار ابزار جهت رضایت و آسودگی مشتریان با رعایت موارد زیر امکان بازگشت کالا را فراهم نموده است. بازگشت کالا تا ۷ روز بعد از تحویل کالا بنابر شرایط زیر امکان پذیر می باشد.

۱- استفاده نکردن از محصول

۲- باز نشدن پلمپ محصول

۳- مخدوش نشدن بسته بندی محصول

۴- مخدوش نشدن بارکد محصول

۵- مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی

۶- محصول دارای آسیب فیزیکی در هنگام دریافت محصول

۷- محصول دارای مشکل و عیب و یا دارای مغایرت با سایت فیدار ابزار

همچنین توجه به نکات زیر برای بازگشت کالا بسیار ضرروی می باشد.

۱- جهت اعلام مشکل و بازگشت کالا پیش از بازگشت کالا از طریق شماره ۶۶۷۶۴۲۲۶ و یا از طریق گفتگوی انلاین یا ایمیل [email protected]  نسبت به علام مشکل اقدام نمایید.

۲- پیش از ارسال محصول با واحد پشتیبانی هماهنگی های لازم انجام بپذیرد.

۳- هزینه بازگشت کالا در صورت تایید بازگشت به عهده فیدار ابزار می باشد.

۴- جهت ارسال، محصول در بسته بندی جداگانه قرار بگیرد و از مخدوش کرد بسته بندی محصول جداً خودداری بفرمایید که فیدار ابزار از پذیرش بسته هایی با این مشکل خودداری می نماید.

۵- در صورت مشاهده هرگونه آسیب فیزیکی و یا مخدوش بودن بسته دریافتی سریعا با پشتیبانی فیدار ابزار تماس حاصل نموده و از پذیرش بسته خودداری نمایید.

۶- کالاهای بازگشتی پس از بررسی کارشناسان فیدار ابزار طی موارد ذکر شده نسبت به تعویض و عدم تعویض تصمیم گیری می نمایند و طی ۲ روز به اطلاع مشتری می رسانند.

۷- کالاهای بازگشتی پس از اتخاذ تصمیم و اعلام به مشتری به مدت ۲۰ روز به عنوان امانت نزد فیدار ابزار می باشند و پس از این مدت فیدار ابزار مسئولیتی در قبال این محصولات ندارد.

۸- چنانچه محصول خریداری شده دارای هدیه و اقلام همرا باشد هنگام بازگشت باید این اقلام نیز ارسال شوند.

 • شما می توانید به صفحه کاربری خود مراجعه نمایید و در قست سفارش های من فاکتور خود را مشاهده و در صورت نیاز چاپ کنید.
 • لازم به ذکر است در صورت تایید سفارش فاکتور خرید به ایمیل شما ارسال می گردد همچنین در زمان ارسال سفارش کالا با فاکتور فروش ارسال می گردد.

 • در صورت نیاز به تماس با گارانتی اطلاعات تماس را از کارشناسان ما درخواست نمایید.

 • در صورت وجود هر گونه آسیب فیزیکی از دریافت کالا خودداری کرده و با یکی از راه های ارتباطی به کارشناسان فیدار ابزار اطلاع رسانی نمایید.

 • شما میتوانید درخواست بازگشت خود را تا ۷ روز برای کالا با ایراد فنی و تا ۲۴ساعت ، کالا با ایراد ظاهری و مغایرت را به ما اعلام کنید.
 • لازم به ذکر است ابزار های اندازه گیری دقیق شامل کولیس، میکرومتر، ساعت های اندازه گیری، ترکمتر و ... به دلیل حساسیت بالا امکان بازگشت ندارند لذا در هنگام خرید توجه به این موارد الزامی می باشد.

 • کالا میبایست در کارتن و جعبه اصلی خود به فیدار ابزار بازگردانده شود.(در واقع محصول باید در کارتن مجزا از بسته بندی خود قرار گیرد)
 • برچسب ‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. 
 • ضروری است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • ضروری است تمامی اقلام همراه محصول را در بسته بندی و شرایط اولیه قرار داده و ارسال نمایید.
 • در صورتی که اقلامی به عنوان هدیه در کنار محصول ارسال شده باشد لازم است این اقلام نیز بازگشت داده شود. 

 • به این دلیل که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با خود شرکت‌های گارانتی کننده تماس بگیرید.